Kredyt konsolidacyjny z korzystnym oprocentowaniem to wszystko, czego potrzebujesz, aby odzyskać kontrolę nad swoimi finansami. Jeżeli posiadasz zobowiązania kredytowe w liczbie większej niż jeden, do tego w kilku bankach, warto zastanowić się nad korzystną zamianą kilku zobowiązań w jedno. Dzięki temu odniesiesz szereg korzyści, poczynając od tylko jednej raty miesięcznie, na niższych ratach miesięcznych kończąc.shutterstock_113281159

Kto decyduje się na formę kredytu konsolidacyjnego?

W pierwszej kolejności decydują się na tą możliwość te osoby, których wysokość miesięcznych zobowiązań wobec banków jest dość wysoka w porównaniu do ich wynagrodzenia. Dzięki dobrze dobranej ofercie i dokładnie przedyskutowanych warunkach z doradcą w oddziale banku możemy skutecznie obniżyć miesięczną wartość naszych zobowiązań. Przełoży się to na nasze wolne środki finansowe, jakie możemy wydać na interesujący nas cel. Warto też pamiętać o tym, że kredyty konsolidacyjne należą do grupy zobowiązań długoterminowych, przez co okres ich spłacenia może okazać się nieco dłuższy. Dzięki zastosowaniu korzystnego oprocentowania kredytu konsolidacyjnego w efekcie możemy spłacać niższe oprocentowanie niż do tej pory.

Drugim powodem, dla którego Polacy coraz chętniej decydują się na takie rozwiązanie, jest wygoda w użytkowaniu i spłacaniu tylko jednego zobowiązania miesięcznie. Nie musimy wtedy pamiętać, w jakim banku i w jakiej wysokości oraz kiedy powinniśmy dokonać następnej spłaty – jedna rata – jedna data. Jeden kredyt w jednym banku to jednak nie tylko wygoda – to także oszczędności Twoich pieniędzy oraz cennego czasu.

Trzecim motywem, dla którego kredytobiorcy coraz częściej zamieniają wiele kredytów w jeden, jest możliwość natychmiastowego uzyskania dodatkowych środków finansowych w ramach jednego kredytu konsolidacyjnego . Takie środki możemy spożytkować na dowolny cel, jak na przykład naprawdę auta, remont mieszkania, wakacje. Kwota środków, jakie bank może nam przyznać w postaci kredytu konsolidacyjnego uzależniona w dużej mierze będzie od stosunku potencjalnej raty do otrzymywanego przez nas wynagrodzenia.

Jeszcze innym powodem może być korzystniejsze oprocentowanie, zaproponowane w ramach promocyjnej oferty kredytu konsolidacyjnego . Spłacając mniejsze oprocentowanie możemy dużo zyskać.

Jak skorzystać z takiej oferty?

Najlepiej bezpośrednio skontaktować się z doradcą i umówić na spotkanie w oddziale banku. W czasie bezpośredniej rozmowy profesjonalny pracownik banku dokona analizy i przedstawi nam potencjalne możliwości oraz najlepiej doradzi optymalne rozwiązanie, działając na rzecz naszego interesu.

Udostępnij.

Komentowanie jest zablokowane